גם בעזה רוצים: ישראל שלחה חללית, ובעזה ניסיונות תעופה ראשונים

חמאס – כלי ניסוי ראשון: צעצוע מסוכן

העזתים הילדותיים האלה… שם בעזה השיעמום הרג אותם. לעיתים תרתי משמע. מהטעויות שלהם, או מהשתתפות שלנו במשחקים.
ב Ynet התפרסמה כותרת מבזק "צעצועים בשמי עזה", ובהמשך: "מטוס צעצוע שאליו חובר רימון יד אותר בכביש 234 באשכול"..

כושר המצאה מעורר כבוד
אין ספק שהשיעמום והייאוש מייצרים המצאות גדולות. תחילתו של עולם התעופה החדש בעזה.
הכל עניין של תקציב ומשאבים. זה החל בבלוני שלום ויום הולדת, בלוני תבעירה לל"ג בעומר וחומר נפץ רעשניים. בשיתוף מידע עם התחנה המטאורולגית והמטאורולוג הראשי בעזה, הצליח חיל האוויר החמאסי להגיע לתוצאות טובות מאוד עם טייסת הבלונים המפוארת שלו. הבלונים עוררו אימה ופחד לא מבוטל במדינה קטנה ומתפתחת חסרת הגנה בראשית דרכה בשם רפובליקת ישראל (רפובליקת בננות צעירה ב"מזרח השחון"). טייסת הבלונים המפוארת זרעה הרס רב וגרמה לטראומות והיסטריה לא מבוטלת ברפובליקה הקטנה וחסרת הישע – ישראל.

 

חיל האוויר של חמאס נוסק מעלה

ידו של חיל האוויר החמאסי בעזה לא ידעה חמלה. מגמת האווירונאוטיקה בטכניון עזה עבדה שעות נוספות בפיתוחים שונים על מנת לקדם את טייסת הבלונים אשר היתה מוגבלת, נתונה לידי "רוחות שמיים" וחיפשה לשדרג את כושרה קטלני. רק לאחרונה נודע לשב"ק החמאסי על עסקה סודית בה רכשה מדינת ישראל מאי קטן השוכן לו בין האוקיינוס האטלנטי לאוקיינוס השקט בשם ארה"ב – 50 מטוסי F-35, המטוס החמקן האגדי, במטרה לספק מענה נגד לבלונים הקטלניים. כששמע על כך המהנדס הראשי של מו"פ חמאס, החליט לגייס למאבק את תע"ש עזה. באמצעות תקציב שנגזר ממשכורות הכסף הקטארי שהועבר לחמאס בחסות ראש רפובליקת בננות הקודש (להטוטן בדימוס) בנני פתיהו – הופרש תקציב לפיתוח המענה לחמקן. כך נולד האבטיפוס העפיפוני הראשון. העפיפון החמקן הפך את טייסת הבלון לסרט אימה זול וחובבני. דליקות ענק היכו ברפובליקה חסרת הישע השכנה על שלל טייסותיה, בתוכן גם החמקן האגדי.

אזרחים מודאגים יצאו לרחובות

אוזלת היד וחוסר האונים של רפובליקת ישראל הקטנה רק עודדה את הכבדת היד האכזרית של יזמיות הייטק ב"עמק הפיליטון" של המעצמה האזורית עזה. רק לאחרונה יצאו אזרחים רבים לרחובות וחוללו מהומות במחאה על כך שתקציבי "עזה מו"פ", מבוזבזים על תוכנית "דיור למשתפן" ברצועה. משטרת החמאס הצליחה להרגיע את הרוחות הסוערות באמצעות סדנאות ויפאסנה, מרכזיי עיסוי לתושב בכיכרות, וחלוקת עוגות, סוכריות ודוכני אספרסו קצר. בתמורה לרגיעת האזרחים השבעים בעזה קיבלה הרשות החמאסית את תביעת העם ויצאה להרפתקה הבאה שלה: כלי הטיס המתקדם הבא.

המהומות בעזה - העזתים דורשים - הפסיקו את תוכנית דיור למשתפן, והקצו משאבים להשמדת רפובליקת הבננות ישראל

המהומות בעזה – העזתים דורשים – הפסיקו את תוכנית דיור למשתפן, והקצו משאבים להשמדת רפובליקת הבננות ישראל

"הדבר הבא" של חמאס

היום דווח במקומון "מדינות אחרונות" של רפובליקת בננות הקודש, כי אבטיפוס ניסיוני וראשון אותר ונמצא בכביש 234 במועצה אזורית אשכול. בעקבות צו איסור פרסום אודות הכלי האסטרטגי המשוכלל, חלה צנזורה על גילוי עיקר פרטי המידע. מה שכן הותר לפרסום מתפרסם באופן בלעדי כאן במערכת המקומון "מדינות אחרונות" והורשו לפרסום רק הפרטים הבאים:

"מדובר בכלי טיס מתקדם. למעשה מטוס, מחומרים אוויוניים מתקדמים אשר לא נוסו עדיין ברפובליקת ישראל, המטוס עשוי חומר לא מוכר הנקרא קלקר. מדובר בחומר תעופתי קל במיוחד, ממונע, ככל הנראה מופעל באמצעות שליטת רחק כלשהי.. גורמים בלתי רשמיים טוענים כי מדובר בכלי טייס חכם המגיב לפקודות ורבאליות חכמות ואלה ביניהן אשר הותרו לפרסום בלבד, הינן: יאללה, אללה הוא אכב'ר, ו – איטבח אל יאהוד… כלי הטיס המתוחכם הזה, הוכיח עצמו כבר בטיסת הניסוי הראשונה שלו והגיע לעומק מועצה אזורית אשכול, כפי שלא עלה בידי טייסת הבלונים וטייסת העפיפון החמקן המתוחכם. רק המזל שיחק לידם של תושבי אשכול הפעם: למרבה המזל, המוח של המטוס הנוכחי היה סתום והוא "איבד את זה" למזלם של תושבי אשכול בשטח חקלאי פתוח בעומקי מועצה אשכול.

הדגם הבא - לא עוד קלקר כי אם מטוס פלסטיק אמיתי

הדגם הבא – לא עוד קלקר כי אם מטוס פלסטיק אמיתי

 

אמנם, הפעם התמזל מזלם של תושבי חבל אשכול, אבל רף האימה אך עלה. מה מתכננת הרשות החמאסית? מי הגאון הבא מ"עמק הפיליטון" שעומד לאיים על חיי השגרה באשכול? זאת ועוד במהדורות הבאות של המקומון "מדינות אחרונות".

  • עדכון מהדקות האחרונות טרם סגירת המערכת ופרסום הכתבה:

  • גורם בלתי רשמי של רפובליקת ישראל מוסר, כי נעירה של חמור שתול סמוי ומתקדם, נקלטה ברשת תצפיתניות מאזינות של הרפובליקה. ככל הנראה, הרשות החמאסית נמצאת בשלבים מאוד מתקדמים של טייסות לווייניות בעלות בינות מפותחות. למעשה מדובר בסוג של עכבישים טכנולוגיים מעופפים מאוד מתקדמים, חמושים בגרגירי פול קטלניים אשר הועלו מעומקי הבונקרים של עזה. האם מלחמה ביולוגית לפנינו? ומה כושר ההתמגנות בפני הכלי האכזרי הזה? מקורות רישמיים ברפובליקה רמזו כי בישראל פיתחו צלחות מאוד עמוקות וגייסו חומוסיות ברחבי הרפובליקה לייצור המוני ובלתי פוסק של קעריות וחומוס.. כמו כן, יזמת "המעוף" של משרד הכלכלה, יצא בקמפיין וקריאה נרגשת ליזמים פרטיים, חברות הייטק ויבואנים כשהיא מציעה תקציבי ענק בתצורת מענקים, קורסים מהירים וכן וובינארים מקוונים במימון רפובליקני לתכנון של ייצור בסין ויבוא מסין של קעריות מיוחדות ובעיקר עמוקות בגדלים שונים. קעריות המיגון כבר זכו לשם (שהודלף..), והן נקראות: "קעריות ברזל".
רכוש חמאס - מחסני חירום זהירות פול (מצרי) נפיץ תוקף - עד להשמדת מדינת ישראל

רכוש חמאס – מחסני חירום זהירות פול (מצרי) נפיץ תוקף – עד להשמדת מדינת ישראל

התוכנית: שילוב ידיים ושיתוף פעולה של "קעריות ברזל" עם חומוס רמי לוי (אשר נרתם למשימה כתרומה לקהילה), חומוס אבו גוש וחומוס סעיד, השמועה כי חומוס אבו חסן ביפו מצטרף ליזמה לא אוששה עד נכון לרגעים אלה מאחר והלה סירב לאשר את הידיעה.
וממש בדקות אחרונות נוספות אלה נודע למערכת מקומון "מדינות אחרונות" כי בהחלטה של הרגע האחרון החליטו להצטרף ליזמה גם חומוס אחלה, ובצעד אמיץ ולא צפוי גם טחינה בארכה וסלטי שמיר עם חומוס שמיר שהתחייב לשמור (!!!) על כלל תושבי עוטף עזה.
"קעריות ברזל" תיפרשנה במיקומים סודיים במקומות אסטרטגיים ברחבי הרפובליקה ותפקידן יהיה לקלוט באמצעות כוחות משיכה של גזי חומוס אלקטרו מגנטי משוכללים ורעלניים, אשר יקסמו לפצצות ה"פול" המתקדמות. החומוס המקומי של הרפובליקה אמור לקלוט ברכּות את פצצות הפול העזתיות למטרל אותו, ובכך למנוע מגה אסון כבד.

 

תגובת תושבי אשכול לידיעה:
תושבי אשכול ועוטף עזה שהתקשרו למערכת המקומון "המדינות האחרונות", הביעו את חששם שאזרחים טובים לא יעמדו בפיתוי וייצאו לנגב בלילות את "קעריות הברזל" על החומוס שבתוכן. בנוסף לידיעה כבר נתבשרנו כי בצפון הנגב ובנגב מערבי כבר ניכר חוסר בפיתות והמאפיות המקומיות עברו לפסי ייצור בני 24 שעות.

פיקוד החורף של הרפובליקה יצא בהתראה לתושבים כי אין להתקרב לשום "קערית ברזל" מאחר וסביבתה מסוכנת במקרה נפילות "פול" נפץ בשטחים פתוחים. הציבור מוזהר ! ! !

הידיעה הובאה למערכת מקומון "מדינות אחרונות" באמצעות הכתב לענייני שטיחים (וניקוי יבש) – שמואל ביין עצמון מסוכנות הידיעות העצמאית הטכנולוגית לאזור – "אינטרנטיק" מאז 2002.

 

 

אהבתם? – שתפו
רוצים עוד? – רישמו בתוך חוות הדעת

 

עסקים מעוניינים בקידום מקצועי הטוב ביותר בדרום – פנו אלינו באמצעות צור קשר באתר.

 

נגישות
Open chat
1
שלום, במה נוכל לעזור?
(לא פעיל בשבת וחג)