הטלפון בחלק מהעסקים המפרסמים באשכול עובד ! ! ! ואצלכם?

ביקרו בדף: 788

שבוע אחד, לא חזק במיוחד, בין התאריכים 01-07.07.2017, סה"כ – 38 טלפונים

כן פייסבוק ידידי, כמה טלפונים ייצרת עבור העסקים המשתוקקים באשכול? כן ,ידידיי, כמה טלפונים הצלחתם להביא ממקורות חדשים שאינם לקוחות שלכם, או שלפתע הגיעו ממקור מוזר עם הקלטה בפיתחה המדווחת על הקידום של אינטרנטיק חלוצת האינטרנט בדרום ובאשכול.

38 טלפונים

הבה נשתף אתכם ונעשה קצת נפשות ללקוחות שהביעו אמון מול כל אלה שלא מאמינים עד היום. זהו חלק מהתפקיד המובנה שלנו. הטלפונים מגיעים מסך הסל הקידומי המסופק ע"י אינטרנטיק. רשת האתרים של אינטרנטיק (אתרי הלוויין) כ – 15 במספר, אתרי האינטרנט שבנינו עבור הלקוחות, פרסומים שוטפים שאנו מבצעים עבורם בפלטפורמות שלנו, קידומים אורגניים שונים ועוד לרוב.

אז הרשו לנו להודות למי מאלה שגילו אורך רוח ואמון, שגילו הבנה בסיסית בתהליך איטי (לא מדי..), אבל עמוק, יסודי ומושרש רגל, בתחומי חבל אשכול ועוטף עזה.

אתם חושבים אולי שעסקים באשכול חלשים? שאלה מתקילה, אישית אנחנו לא מכירים ולא שמענו או ראינו אנשים שמספרים על "המרות" (פעולות שהסתיימו ביצירת קשר כתוב או טלפוני) באזור המועצה. המון פייסבוק, המון טרררררררררררם, המון, אבל רובינו לא ממש יודעים, אף אחד לא ממש יודע איך עובדת הרשת החברתית. ויודעים מה? אם יש שקט? אז ככל הנראה זה באמת שקט… אבל מסביב? והפייסבוק? – ממש פסטיבל, כאילו וכולם מתמוטטים מעומס עבודה…

הנה השבח לאל לראשונה באשכול (אמנם כבר פרסמנו קצת לפני זה..) מתחיל רצף של פרסומים החושפים בפעם הראשונה איפה אפשר לפרסם באשכול שהפרסום עובד. ובכלל, ואיך בכלל הפסום באשכול עובד, ולמי? מה האפשרויות האמיתיות באשכול, כאן ליד הבית. לא מדובר בבעלי מקצוע שצריכים לכתת רגליהם עשרות ומאות קילומטרים לעבוד במחוזות רחוקים אחרים להביא פרנסה לביתם (על כך במאמר נפרד). מדובר כאן, ליד הבית. להוכיח שעם יד מכוונת מקצועית אפשר גם לייצר חשיפה באשכול וגם להביא תוצאות.

 

הנה הבאנו לפניכם, את כולם אתם מכירים, ובכל מקרה "לא העזנו להמציא" ולהסתכן באיבוד מוניטין של 13 שנה:

ניתאיפון – 19
ניתאי, שנה שנייה והפעם לא בטפטופים, אלה לשנה שלימה מראש. תודה על הפרגון. תודה על האמון, אתה הוכחה חותכת וחיה שיש עסקים בתוך המועצה. מחפשים אותך בגוגל ומגיעים דרכנו. מחפשים אותך ב"שישייה" ומגיעים דרכנו. הבעת אמון ואנו התאמצנו לטעת את היתד שלך עמוק. תמשיך להצליח, ואל תודה לנו. אנחנו רק מודים לך. לך ולכשכמותך, חלקם עתירי שנים, על החיזוק שנתתם לנו ועל סיכוי למשהו שנראה אבוד מראש.. תודה

מחלבת צאלה – 5
רק חמישה טלפונים השבוע. לא מספיק מבחינתנו, אבל בכל זאת, מה רע? 5 טלפונים יותר מפלוני שהטלפון שלו דומם. בין הטלפונים, התקשרויות מפלטפורמות נוספות של אינטרנטיק בתחומי התיירות – "אתר חוות", דרום אדום בעונתו, חאנים – אתר אירוח ואתרים נוספים. כבר די הרבה שנים ביחד, שנים של נאמנות, אמון, ואמונה בדרך, שדברים עוד יקרו. ירייה לטווח רחוק. כאלה אנחנו וככל הנראה כאלה רוב חברינו. ויש עוד מה לעשות.

מידס – 4
נתן, אתה לא מהמועצה, בטעות שסיננו את הרשימה לאשכול נשארת בפנים. יש לנו הרבה לקוחות מכל רחבי הנגב. ומידס מסעדה ותיקה מאוד מקיבוץ ברור חיל, לקוח כבר 10 שנים, אולי קצת יותר… אז השבוע קיבל רק מהפרסומים בתקופה חלשה ועייפה של ביזנס – 4 טלפונים. סגרת? באו לאכול? גם 4 טלפונים שווים 1000- 1500 ש"ח לפעמים, לא הולך ברגל בימים של יובש. ותארו לעצמכם שאחד הטלפונים היה להזמנת אירוע? אז אולי גם 5000 ש"ח ואולי גם 15 אלש"ח… הכל יכול להיות.

דאבוש – 4
כבר כמה וכמה שנים ותקופות צועדים יחד. נתינה הדדית יפה. פרגון הדדי (מילה גסה באשכול), תחושה של שותפות גורל ושילוב ידיים. דף נחיתה מקודם, פרסום נרחב, ונראה שאט אט הזרם מתקדם. השבוע 4 טלפונים. לא רע. אפילו סגירה אחת? אולי תיקון מחשב? או החלפת מסך לסמארטפון? רק 200 או 300 או 400 ש"ח? (והיו הזמנות..). עלויות פרסום נמוכות עם כמה חלוצים ברשת האתרים, זכית בחשיפה נאה מאוד – בדיקה קלה של מונה הכניסות באשכול מעידה על 399 כניסות מאז העלית הפרסום לא לפני יותר מדי זמן, זכית לקידום בגוגל באשכול על מחשבים וטלפונים סיניים, סך הכל לא רע… נשמח להתקדמות נוספת. תודה לך זו לא מילה. לא מספיק.

משתלת ברגר – 2
ברגר לא מתעניין ממש… אבל כמה זה כבר? – 6 שנים, אולי 7? מחדש מדי שנה וניהנה מהפרסום ב"שישייה". רק יודע שמקבל טלפונים בזכות הקלטת הפתיח בשיחה. מקבל דיווח אחת לכמה זמן על השיחות החודשיות. וזהו. מאמין. גם אנחנו מאמינים. מרגש לשרת משפחה שמכירה אותנו למעלה מ 40 שנה עוד מהחולות בסיני על שפת הים.. והנה אנחנו פוסעים ביחד. לא מובן מאליו. כמשתלה באשכול, ברגר מחזיק בתואר של אחד המובילים בטלפונים נכנסים (עשרות בחודש באופן קבוע) מעבודת הקידום על האתר שבנינו לו והפרסומים בעוטף עזה ואשכול.

גרפולוגיה רחל – 1
תודה על ההזדמנות, גם טלפון אחד יכול לייצר תוצאה, וגם אם לא, זה עדיין אומר שמוצאים אותך באמצעות האינדקסים. את מתחילה להיטמע במנוע החיפוש וזה כבר יפה. שביב של תקווה. אנחנו כאן להמשיך לתמוך, לעזור במה שצריך. שימוש בלוח המודעות, שיתוף האתר וכרטיסי העסק בצורה סזיפית יתגמלו בפניות של עסקים רציניים שמעוניינים בשירותים של גרפולוגית תותחית באשכול.

התעוררות ניכרת במרחב. המספרים פשוט מדברים..
"השישייה" (ובתוכה פורטל אשכול) מקבעת את מקומה כאינדקס הטלפונים
העסקי היחידי והבלעדי במחוזות חבל אשכול ועוטף עזה
אנשים מחפשים אותך ומוצאים אותך כאן

הוליסטי קאר – 1
תקופה ארוכה שיאן כניסות בכרטיסי העסק, גם עכשיו בין המובילים. אין מספיק טלפונים? אולי צריך להפנות השאלה לאלה המבקרים בהם מבית ואולי גם מחוץ… נושא הפרגון בתוך אשכול אינו חדש ולא המצאנו אותו… בע"הש יש מקום לאופטימיות של שיפור. מזל שהצלחות הן לא רק מן הבית. יש עוד בהחלט מה לעשות… בזמנך החופשי שווה לשמוע מה קורה מסביב. כי לא יעזור…, התעוררות ניכרת במרחב. המספרים פשוט מדברים.

בית ליבנה – 1
הבית הזה, העסק הזה, "הזוג הזה וגבירתו" הם סמל של סבר פנים, נדיבות, שירותיות, אצילות, והמארחת אחת המדהימות שבנשות אשכול לתפארה, בלי להצטעצע, מי שמכיר יודע. החיבור איתם הוא סוג של מתנת אל… השראה. עובדה מוכחת שאפשר לעשות עסקים אנשים קרובים, חברים קרובים. עם אנשים שאוהבים, לשמור נקי ולבנות קרבה שרק מתחזקת עם השנים. לא רוצים לפרט עד כמה אסירי תודה לאל אנו על שנקריתם בדרכנו לאחר שנדדנו מן המדבר המצרי… לאחר יציאת מצרים. אתם מ ד ה י מ י ם ! ! ! תודה שבטית, קוסמית מכולנו..

אדן אדריכלות – 1
לאו יקר, רק כרטיס העסק בפורטל אשכול לבד, מוכיח שראו אותך נכון לרגע כתיבה זו 354 איש. לא רע בכלל. זה בטוח הרבה יותר ממה שעסקים אחרים ראו באתרים שלהם, או בדפי הפייסבוק שלהם – ומפעם לפעם נכנס טלפון. זה טלפון אחד יותר ממה שקיבל השכן שלך. כמו כן, ברמת השירות, רשת אתרי הלווין של אינטרנטיק – "השישייה" (ובתוכה פורטל אשכול) מקבעת את מקומה כאינדקס הטלפונים העסקי היחידי והבלעדי במחוזות חבל אשכול ועוטף עזה, אנשים מחפשים אותך ומוצאים אותך כאן וזה כבר יפה מאוד. ואם במקרה זכית רק לפרויקט אחד קטן? מרבע במכפלות אינספור על השקעתך הצנועה ברשת האתרים.

נגישות
Open chat
1
שלום, במה נוכל לעזור?
(לא פעיל בשבת וחג)