הלב נשבר: אודי קאשי אב ל – 3, איבד את חייו בתאונה קטלנית

משפחת אשכול ומערכת הפורטל המומים וכואבים את מותו בטרם עת בתאונה טרגית של אודי

ביום הולדתו ה 44 נהרג אודי. יהי זכרו ברוך
כביש 232 הפצצה המתקתקת גבה קרבן נוסף

אבל כבד ירד על משפחת מועצה אזורית אשכול וכינס את תושביה, הלב נקרע. מסוג הרגעים בו תושבי המועצה מכל קצותיה חשים שותפות גורל וקרבה גדולה בנסיבות קורעות לב. מועצה אשכול יודעת וידעה ימים של אחדות תחת נסיבות של איום מחוץ. קרבתה הגדולה לשכן עויין הפכה אותה למועצה שותפת גורל. בתוך זאת, קיבלה על עצמה ככורח מציאות להוות ציר תנועה יחידי "מפורסם" המוכר בשם כביש 232. לא ניתן לקשור את נסיבות התאונה לתוואי הכביש – ואולי כן. זוהי עבודה לחוקרי התאונה. אבל דבר אחד ברור, לו היתה התקדמות בשיפור תשתיות ציר תנועה זה והרחבתו עקב נסיבות טרגיות וחיים שנגבו בו, יתכן ואודי קאשי, אב לשלושה מדור מייסדים במושב יבול, אשר בחבל שלום בתחומי חבל אשכול, היה ניצל. עד מתי. וכמה עוד נשלם.

חבל שלום מונה 7 יישובים ותיקים ושלושה חדשים. ותיקי המתיישבים בחבל מכירים רובם את חבריהם ונקרים כחברים ושכנים קרובים זה בדרכו של זה בחיי היומיום. בחבל ארץ מדברי ושקט זה דומה ושורה רוח גן עדן. רבים יגידו. חלקה שקטה ואינטימית.
מותו ולכתו של אודי בטרם עת, היכה ומכה בתדהמה אותנו, חבריו, החברים של הוריו, את ההורים שלנו החברים של הוריו, שכנים, קרובי משפחה מתחומי המועצה אשכול, ושאר חברי משפחת אשכול – קהילת אשכול.

צוות מערכת פורטל אשכול ואתר חבל שלום מכירים מקרוב את בני המשפחה. הנשימה קצרה בעת כתיבת מילים אלה הלב פועם בחוזקה. קשה לכתוב כשאתה מעורב, האצבעות כבדות על המקלדת ובחירת המילים קשה. קשה מאוד.

מערכות העיתונים ציטטו מכרים, ודיווחו אודות פרטי האירוע דיין.

אנו בני אשכול וחבל שלום נסתפק בתמונה הזו שנבחרה כתמונה המשקפת של אודי ברוב הפרסומים, לא נרחיב מילים.

רק נבקש,
עיצרו לעוד שביב רגע על הפנים האלה, הביטו על קורן העיניים, רוחב החיוך – הם אומרים הכל. הם מספרים את כל סיפורו. את אופיו. אישיותו. את גודל האסון והאובדן. רעייה, שלושה ילדים, הורים, אחים ולב כולנו עימם. בוכים.

חיוך שאומר הכל – אודי קאשי יהי זכרו ברוך

בשבר לב

לילי ושמואל עצמון

נגישות
Open chat
1
שלום, במה נוכל לעזור?
(לא פעיל בשבת וחג)